| Etki Oranı | modele göre değişir |
|---|---|
| Operating Pressure | 150-170 Bar |
| Model | Box Type Hydraulic Breaker |
| Uzunluk | 2305 mm |
| Türü | Hidrolik kırıcı |
| Ürün Adı | Susturuculu Tip Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS150 |
| keski çapı | 100 mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 7~14 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Part Name | Anti-Loosening Nut |
|---|---|
| Quality | High-Quality |
| Uygulama | Hidrolik kırıcı |
| OEM | Kabul edilebilir. |
| Boyut | Standart/Kustomlaştırılmış |
| Garanti | modele göre değişir |
|---|---|
| keski çapı | 100 mm |
| Çalışma Akışı | 80-110 L/dak |
| İşletme basıncı | 150-170 bar |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| İşletme basıncı | 150-170 bar |
|---|---|
| Ana bileşenler | Motor, Rulman, Basınçlı kap |
| Türü | Hidrolik kırıcı |
| keski çapı | 100 mm |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Ana bileşenler | Motor, Rulman, Basınçlı kap |
|---|---|
| Garanti | modele göre değişir |
| Uzunluk | 2305 mm |
| Model | Kutu Tipi Hidrolik Kırıcı |
| İşletme basıncı | 150-170 bar |
| Bölüm adı | akümülatör |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Hidrolik kırıcı |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Boyut | Standart/Özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | Hidrolik kaya kırıcı makinesi |
|---|---|
| Model numarası | KS100 |
| keski çapı | 75mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 6~9 ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Bölüm adı | Pim mili |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Bölüm adı | Cıvata ile |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Boyut | Standart/Özelleştirilmiş |