| Güç Kaynağı | Hidrolik |
|---|---|
| Toplam ağırlık | 5200 kilo |
| Kullanımı | Kayaları ve Betonu Kırmak |
| Çalışma Akışı | 245-290 L/dak |
| Boyut | Standart/Kustomlaştırılmış |
| Impact Rate | 100-150 Bpm |
|---|---|
| Size | Standard/Customized |
| Power Source | Hydraulic |
| Work Stress | 270-290 Bar |
| Working Flow | 255-300 L/min |
| Work Stress | 270-290 Bar |
|---|---|
| Power Source | Hydraulic |
| Working Flow | 255-300 L/min |
| Chisel Length | 2402mm |
| Size | Standard/Customized |
| İş stresi | 270-290 bar |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Hidrolik |
| Çalışma Akışı | 255-300 L/dak |
| Çizel Uzunluğu | 2402 mm |
| Boyut | Standart/Kustomlaştırılmış |
| Ürün Adı | Hidrolik Ekskavatör Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS500 |
| keski çapı | 195mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 50~60 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Size | Standard/Customized |
|---|---|
| Total Weight | 5200 Kg |
| Power Source | Hydraulic |
| Impact Rate | 100-150 Bpm |
| Type | Cap Mounted |
| Ürün Adı | Ağır Taş Kırma Makinası |
|---|---|
| Model numarası | KS850 |
| keski çapı | 230mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 80~120 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Chisel Diameter | 75mm |
|---|---|
| Usage | Breaking Rocks And Concrete |
| Power Source | Hydraulic |
| Total Weight | 390 Kg |
| Working Flow | 50-90 L/min |
| Bölüm adı | Pim mili |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Bölüm adı | Cıvata ile |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Boyut | Standart/Özelleştirilmiş |