| Showroom Konumu | ÇIN |
|---|---|
| Video çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Garanti | 1 yıl |
| Showroom Konumu | ÇIN |
|---|---|
| Video çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Garanti | 1 yıl |
| Showroom Konumu | ÇIN |
|---|---|
| Video çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Garanti | 1 yıl |
| Type | Cap Mounted |
|---|---|
| Impact Rate | 100-150 Bpm |
| Size | Standard/Customized |
| Applicable Excavator Brand | Caterpillar, Komatsu, Hitachi, Etc. |
| Chisel Length | 2390mm |
| Türü | Kapağa Monte |
|---|---|
| Etki Oranı | 100-150 bpm |
| Boyut | Standart/Kustomlaştırılmış |
| Geçerli Ekskavatör Markası | Caterpillar, Komatsu, Hitachi vb. |
| Çizel Uzunluğu | 2390mm |
| Type | Cap Mounted |
|---|---|
| Chisel Diameter | 100mm |
| Work Stress | 150-170 Bar |
| Suitable Excavator Weight | 10-14ton |
| Size | Standard/Customized |
| Türü | Kapağa Monte |
|---|---|
| keski çapı | 100 mm |
| İş stresi | 150-170 bar |
| Uygun Ekskavatör Ağırlığı | 10-14ton |
| Boyut | Standart/Kustomlaştırılmış |
| Bölüm adı | Bulma iğnesi |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Boyut | Standart/Özelleştirilmiş |
| Bölüm adı | Keski KS650 |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Boyut | Standart/Özelleştirilmiş |
| Bölüm adı | Cıvata ile |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Boyut | Standart/Özelleştirilmiş |