| Bölüm adı | akümülatör |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Hidrolik kırıcı |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Boyut | Standart/Özelleştirilmiş |
| Bölüm adı | akümülatör |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Hidrolik kırıcı |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Boyut | Standart/Özelleştirilmiş |
| Bölüm adı | Hidrolik kesicinin yan bultusu |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Boyut | Standart/Özelleştirilmiş |
| Bölüm adı | Ön silindir montajı |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Hidrolik kırıcı |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Boyut | Standart/Özelleştirilmiş |
| Product Name | Side Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS320 |
| Chisel Diameter | 155mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 27~35 Ton |
| Condition | 100% New |
| Ürün Adı | Susturuculu Tip Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS220 |
| keski çapı | 140mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 16-22 ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Susturuculu Tip Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS220 |
| keski çapı | 140mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 16-22 ton |
| Condition | 100% New |
| Ürün Adı | Yan Tipi Hidrolik Kesiciler |
|---|---|
| Model numarası | KS80 |
| keski çapı | 68mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 4 ~ 7 ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Yan tip hidrolik kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS100 |
| keski çapı | 75mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 6~9 ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | En üst tip hidrolik kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS60 |
| keski çapı | 53 mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 2.5 ~ 4.5 Ton |
| Durum | %100 Yeni |