| Ürün Adı | Ekskavatör için Keski Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS400 |
| keski çapı | 175mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 40~50 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Susturuculu Tip Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS450 |
| keski çapı | 190mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 45 ~ 55 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Ekskavatör Hidrolik Kaya Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS450 |
| keski çapı | 190mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 45 ~ 55 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Susturuculu Tip Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS500 |
| keski çapı | 195mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 50~60 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Susturuculu Tip Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS650 |
| keski çapı | 210mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 65~100 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Susturuculu Tip Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS850 |
| keski çapı | 230mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 80~120 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Product Name | Silenced Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS1000 |
| Chisel Diameter | 255mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 90~160 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Product Name | Top Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS1000 |
| Chisel Diameter | 255mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 90~160 Ton |
| Condition | 100% New |
| Ürün Adı | En üst tip hidrolik kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS650 |
| keski çapı | 210mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 65~100 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | En üst tip hidrolik kırıcı |
|---|---|
| Durum | %100 Yeni |
| Garanti | 6~12 ay |
| Yedek parça listesi | (2) Çizel, (2) hortum, (1) yağ mühürü, (1) alet kiti, (1) gaz şarj ünitesi ve (1) Azot depolama şişe |
| Sertifika | CE,ISO9001,ISO14001,ISO45001 |