| Kalite | Yüksek Kalite |
|---|---|
| Uygulama | Kazı makinesi |
| OEM | Kabul edilebilir. |
| Boyut | Standart/Kustomlaştırılmış |
| Ambalaj bilgileri | Kutu, plastik torba, ahşap kutu veya gerektiği gibi |
| Showroom Konumu | ÇIN |
|---|---|
| Video çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | KEİŞARP KIRICI |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| OEM | Kabul edilebilir. |
| Parça Adı | Ekskavatör Hidrolik Kırıcı Pistonu |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Döküm |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Hidrolik kırıcı |
| OEM | Kabul edilebilir. |
| Bölüm adı | Yağ borusu tapası |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Boyut | Standart/Özelleştirilmiş |
| Parça Adı | Ekskavatör Hidrolik Kırıcı Pistonu |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Döküm |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Hidrolik kırıcı |
| OEM | Kabul edilebilir. |
| Parça Adı | Ekskavatör Hidrolik Kırıcı Pistonu |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Döküm |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Hidrolik kırıcı |
| OEM | Kabul edilebilir. |
| Ürün Adı | Yan tip hidrolik kırıcı |
|---|---|
| keski çapı | 190mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 45 ~ 55 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Garanti | 6~12 ay |
| Ürün Adı | En üst tip hidrolik kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS550 |
| keski çapı | 190mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 45 ~ 55 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Yan tip hidrolik kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS550 |
| keski çapı | 200 mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 50 ~ 65 Ton |
| Durum | %100 Yeni |