| Bölüm adı | Dış altıgen cıvata |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Boyut | Standart/Özelleştirilmiş |
| Bölüm adı | Hidrolik kesicinin yan bultusu |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Boyut | Standart/Özelleştirilmiş |
| Parça Adı | araç kutusu |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| OEM | Kabul edilebilir. |
| Boyut | Standart/Kustomlaştırılmış |
| Bölüm adı | akümülatör |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Hidrolik kırıcı |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Boyut | Standart/Özelleştirilmiş |
| Bölüm adı | Onarım seti 850 Ön silindir contası |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Boyut | Standart/Özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | KEİŞARP KIRICI |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Döküm |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| OEM | Kabul edilebilir. |
| Ürün Adı | Susturuculu Tip Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS450 |
| keski çapı | 190mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 45 ~ 55 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Susturuculu Tip Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS100 |
| keski çapı | 75mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 6~9 ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Yan Tipi Hidrolik Kesiciler |
|---|---|
| Model numarası | KS550 |
| Chisel Diameter | 200mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 50 ~ 65 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Susturuculu Tip Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| keski çapı | 135mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 16-22 ton |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 6~12 ay |