| Showroom Konumu | Çin |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Garanti | 1 yıl |
| Showroom Konumu | Çin |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Garanti | 1 yıl |
| Showroom Konumu | ÇIN |
|---|---|
| Video çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Garanti | 1 yıl |
| Showroom Konumu | Çin |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | Yan Tipi Hidrolik Kesiciler |
|---|---|
| Model numarası | KS550 |
| keski çapı | 200 mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 50 ~ 65 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Yan Tipi Hidrolik Kesiciler |
|---|---|
| Model numarası | KS700 |
| keski çapı | 215mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 70~105 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Yan tip hidrolik kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS550 |
| keski çapı | 200 mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 50 ~ 65 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Ekskavatör Hidrolik Kaya Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS450 |
| keski çapı | 190mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 45 ~ 55 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Hidrolik Beton Kırma Makinası |
|---|---|
| Model numarası | KS1000 |
| keski çapı | 255mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 90~160 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Parça Adı | Ana gövde |
|---|---|
| Quality | High-Quality |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| OEM | Acceptable |
| Boyut | Standart/Kustomlaştırılmış |