| Product Name | Top Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS320 |
| Chisel Diameter | 155mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 27~35 Ton |
| Condition | 100% New |
| Ürün Adı | Ekskavatör Hidrolik Kaya Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS450 |
| keski çapı | 190mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 45 ~ 55 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | En üst tip hidrolik kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS320 |
| keski çapı | 155MM |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 27~35 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Product Name | Top Type Hydraulic Breaker |
|---|---|
| Model Number | KS550 |
| keski çapı | 200 mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 55 ~ 65 Ton |
| Condition | 100% New |
| Ürün Adı | En üst tip hidrolik kırıcı |
|---|---|
| Model Number | KS550 |
| keski çapı | 200 mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 55~65 Ton |
| Condition | 100% New |
| Ürün Adı | Ekskavatör Hidrolik Kaya Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS450 |
| keski çapı | 190mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 45 ~ 55 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Yan Tipi Hidrolik Kesiciler |
|---|---|
| Model numarası | KS550 |
| keski çapı | 200 mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 50 ~ 65 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Susturuculu Tip Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS450 |
| keski çapı | 190mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 45 ~ 55 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Susturuculu Tip Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS350 |
| keski çapı | 165 mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 35~40 ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Parça Adı | akümülatör |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Hidrolik kırıcı |
| OEM | Kabul edilebilir. |
| Boyut | Standart/Kustomlaştırılmış |