| Ürün Adı | En üst tip hidrolik kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS320 |
| keski çapı | 155MM |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 27~35 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Yan tip hidrolik kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS750 |
| keski çapı | 220mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 70~110 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Susturuculu Tip Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS220 |
| keski çapı | 140mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 16-22 ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | En üst tip hidrolik kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS320 |
| keski çapı | 155MM |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 27~35 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | En üst tip hidrolik kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS120 |
| keski çapı | 85mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 7~14 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Bölüm adı | Hidrolik kırıcı çekiç yağı mühürleme kiti |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Boyut | Standart/Özelleştirilmiş |
| Impact Rate | 100-150 Bpm |
|---|---|
| Size | Standard/Customized |
| Power Source | Hydraulic |
| Work Stress | 270-290 Bar |
| Working Flow | 255-300 L/min |
| Work Stress | 270-290 Bar |
|---|---|
| Power Source | Hydraulic |
| Working Flow | 255-300 L/min |
| Chisel Length | 2402mm |
| Size | Standard/Customized |
| İş stresi | 270-290 bar |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Hidrolik |
| Çalışma Akışı | 255-300 L/dak |
| Çizel Uzunluğu | 2402 mm |
| Boyut | Standart/Kustomlaştırılmış |
| Ürün Adı | Hidrolik Ekskavatör Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS500 |
| keski çapı | 195mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 50~60 Ton |
| Durum | %100 Yeni |