| Adı | KS80 Üst Tip |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Kazı makinesi |
| OEM | Kabul edilebilir. |
| Boyut | Standart/Kustomlaştırılmış |
| Showroom Konumu | Çin |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty | 1 Year |
| Showroom Konumu | Çin |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Garanti | 1 yıl |
| Video Çıkış denetimi | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | Yeni |
| Showroom Konumu | ÇIN |
|---|---|
| Video çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Garanti | 1 yıl |
| Showroom Konumu | ÇIN |
|---|---|
| Video çıkış denetimi | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu | Verilmiştir |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Garanti | 1 yıl |
| Parça Adı | Ekskavatör Hidrolik Kırıcı Pistonu |
|---|---|
| Malzeme | Çelik Döküm |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Hidrolik kırıcı |
| OEM | Kabul edilebilir. |
| Ürün Adı | Yan tip hidrolik kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS650 |
| keski çapı | 210mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 65~100 Ton |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | Susturuculu Tip Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS450 |
| Chisel Diameter | 190mm |
| Suitable Excavator(Ton) | 45~55 Ton |
| Condition | 100% New |
| Ürün Adı | Kutu Tipi Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| Model numarası | KS220 |
| keski çapı | 140mm |
| Uygun Ekskavatör(ton) | 20~27 Ton |
| Durum | %100 Yeni |